IX Turniej o Puchar STRABAG - Szczecin 2016

Witamy wszystkich serdecznie na stronie Turnieju!

W dniu wczorajszym zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do Turnieju. Zainteresowanie przerosło nasza oczekiwania. Zgłosiło się 16 drużyn, co chyba jest rekordem w historii Turnieju. W związku z tak dużą ilością drużyn musimy zmodyfikować nasze wcześniejsze założenia co do systemu rozgrywek. Pierwotnie zakładaliśmy - tak jak to bywało w latach ubiegłych - mecze każdy z każdym, czyli krótko mówiąc rozgrywki ligowe. Taki system wydawał sie nam najbardziej sprawiedliwy i obiektywnie wyłaniający najlepszą ekipę. Jednak przy tej ilości drużyn byłoby to niemożliwe. W związku z tym pracujemy nad nowym systemem - na pewno będziemy musieli podzielić Drużyny na grupy.Będziemy Was na bieżąco informować i postaramy się jak najszybciej przekazać terminarz i regulamin rozgrywek. Na pewno rozgrywki rozpoczną się w piątek a zakończą w niedzielę.

Poniżej lista Drużyn:

1. STRABAG Gdynia

2. A4

3. STRABAG Szczecin

4.STRABAG Poznań

5. SAT Oława

6. BITUNOVA

7.STRABAG BB

8. STRABAG Warszawa

9. TPA

10. BMTI

11. STRABAG PP CC